لطفاً منتظر بمانید...
• آیا “بیمه دستگاههای دیجیتال من” ، هزینه تعویض موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و ... را به من پرداخت می کند ؟
بله . در صورتیکه کارشناسان مراکز خدمات تخصصی پارس رسانه تائید نمایند که امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد ( خسارت کلی) ، هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه نامه و سایت به شما پرداخت می شود.
• اگر برای دستگاه من حادثه ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه “بیمه دستگاههای دیجیتال من” خود برای جبران خسارت استفاده کنم ، آیا بیمه نامه من باطل می شود؟
بله. ولی با پرداخت هزینه کمتر از بیمه نامه قبلی می توانید آنرا تمدید کنید .
• من در تهران سکونت ندارم. آیا برای استفاده از خدمات فنی شما باید حضوری مراجعه کنم؟
خیر . کافیست با شماره تلفن 02128425751 (خط ویژه) تماس بگیرید تا هماهنگی برای دریافت دستگاه خسارت دیده از منزل و یا محل کار شما انجام شود. بعد از تعمیر هم دستگاه در منزل و یا محل کار به شما توسط پست ، تیپاکس و یا سرویسهای پستی مورد تائید تحویل داده می شود.
• مدت زمانی که تعمیر دستگاه من طول می کشد چقدر است ؟
مراکز خدمات فنی ما سعی بر آن دارند که حداکثر در مدت دو هفته کاری نسبت به تعمیر و تحویل دستگاه شما اقدام کنند. مدت زمان دقیق انجام تعمیرات بستگی به نوع خسارت وارده و قطعات یدکی مورد نیاز دارد و ممکن است در بعضی موارد خاص طولانی تر شود. اطمینان از کیفیت انجام تعمیرات و رضایت شما برای ما بالاترین اولویت را دارد.
• آیا گواهی بیمه “بیمه دستگاههای دیجیتال من” مختص دستگاه های نو است ؟
خیر. در صورت تایید سلامت دستگاه توسط کارشناسان فنی شرکت پارس رسانه ، دستگاه های دست دوم هم تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.
• آیا برای خرید “بیمه دستگاههای دیجیتال من” و ثبت مشخصات دستگاه و صدور گواهی بیمه نامه می بایست مراجعه حضوری داشته باشم ؟
کافی است با مراجعه به نمایندگان ، “بیمه دستگاههای دیجیتال من” را متناسب با ارزش دستگاه خود از خریداری نمایید و یا با مراجعه به سایت www.mybimeh24.com ، آنلاین مشخصات دستگاه را ثبت کنید و بیمه نامه را صادر و دریافت تمایید.
• آیا خسارت های وارده به دستگاه من فقط در داخل کشور تحت پوشش “بیمه دستگاههای دیجیتال من” است ؟
خیر. با خیال راحت از دستگاه خود در سفرهای خارجی استفاده کنید. در صورت بروز حادثه، می توانید پس از بازگشت به کشور به مراکز خدمات طرف قرارداد مراجعه نمائید.
• چگونه و در چه زمانی می توانم به “بیمه دستگاههای دیجیتال من” دسترسی داشته باشم؟
“بیمه دستگاههای دیجیتال من” در هر زمانی از شبانه‌روز آماده دریافت درخواست‌های شما است. به این معنی که شما هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای ارائه درخواست خود از استفاده از سیستم خرید بیمه نخواهید داشت. در حال حاضر زمان پاسخ‌دهی به درخواست‌ها در “بیمه دستگاههای دیجیتال من” همه روزه از ساعت 10 صبح الی 17 بعد از ظهر است. “بیمه دستگاههای دیجیتال من” تمام تلاش خود را جهت پاسخ‌گویی به درخواست‌ها در خارج از ساعات یاد شده را نیز به کار می‌بندد.
• چقدر طول می‌کشد تا بیمه‌ی خودم را دریافت کنم؟
تمامی مراحل صدور و دریافت کاملا آنلاین است. “بیمه دستگاههای دیجیتال من” نهایت تلاش خود را خواهد نمود تا به درخواست شما در اسرع وقت و درنهایت دقت پاسخ دهد و پس از اتمام مراحل و خرید بیمه نامه شما فعال خواهد شد .
• آیا اطلاعات من نزد “بیمه دستگاههای دیجیتال من” امن است؟
در “بیمه دستگاههای دیجیتال من” تمامی اطلاعات با بالاترین درجه امنیتی ذخیره می‌شود و اطلاعات ارسالی توسط شما به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار داده نمی‌شود که در فرآیند صدور بیمه‌نامه درخواستی شما نقشی ندارد. “بیمه دستگاههای دیجیتال من” با استفاده از جدیدترین پروتکل‌های ارتباطی (SSL) و ذخیره‌سازی اطلاعات به طور مشابه در بانک‌ها استفاده می‌شود تا امنیت اطلاعات شما را تا حداکثر میزان ممکن بالا نگه دارد.
• چه کسانی به اطلاعات من دسترسی دارند؟
تنها کسانی که به اطلاعات شما دسترسی دارند، “بیمه دستگاههای دیجیتال من” و مرجع صدور بیمه شما می‌باشد. اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نمی‌گیرد.
• چگونه می‌توانم عضویت خود در “بیمه دستگاههای دیجیتال من” را لغو کنم؟
در حال حاضر امکان لغو بیمه نامه مقدور نیست
• بیمه‌ای که از طریق “بیمه دستگاههای دیجیتال من” (به صورت آنلاین) خریداری می‌شود، چه تفاوتی با بیمه‌های خریداری شده به صورت حضوری دارد؟
بیمه نامه ها از لحاظ ارزش قانونی و پوشش هیچ تفاوتی با هم ندارند.
• چگونه می‌توانم اعلام خسارت نمایم؟
با مراجعه به سایت www.mybimeh24.com در منوی "خدمات بیمه ای" و "ثبت خسارت دستگاه" و پس از تایید و اعلام نتیجه آن ، با مراجعه حضوری به “مراکز تخصصی شرکت پارس رسانه “ اقدام فرمائید.