لطفاً منتظر بمانید...


"بیمه من 24" با همکاری "همراه اول" به‌عنوان بزرگترين اپراتور خاورميانه و رتبه اول اپراتورهاى تلفن همراه كشور به انتخاب سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئى کشور ، دسترسی و بهره‌ مندی سرویس بیمه ای ساده و راحت را بر روی سرشماره 3024 برای تمامی مشترکین همراه اول فراهم کرده است. مشترکین می‌توانند فقط با ارسال 1 به شماره 3024 به سادگی از پوشش های بیمه ای برای دستگاههای دیجیتال خود بهره مند گردند.
"بیمه من ۲۴" با همکاری "ایرانسل" به‌عنوان برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی کشور ، دسترسی و بهره‌ مندی سرویس بیمه ای ساده و راحت را بر روی سرشماره ۳۰۲۴ و همچنین از طریق نرم افزار "ایرانسل من" برای تمامی مشترکین ایرانسل فراهم کرده است. مشترکین می‌توانند فقط با ارسال ۱ به شماره ۳۰۲۴ ، خرید از طریق نرم افزار "ایرانسل من" و همچنین نمایندگان معتبر ایرانسل ؛ به سادگی از پوشش های بیمه ای برای دستگاههای دیجیتال خود بهره مند گردند.
"بیمه من ۲۴" با همکاری "بانک سامان" به‌عنوان برترین بانک خدمات بانکداری الکترونیک در ایران و با شعار «بانک سامان، بانک هوشمند» ، دسترسی و بهره‌ مندی سرویس بیمه ای ساده و راحت را برای پرسنل و همچنین تمامی اعضاء باشگاه مشتریان بانک سامان فراهم کرده است. مشترکین می‌توانند طریق نرم افزار"سامانیوم" و سایت رسمی باشگاه مشتریان ؛ به سادگی از پوشش های بیمه ای برای دستگاههای دیجیتال خود بهره مند گردند.
"بیمه من ۲۴" با همکاری "شرکت پرداخت الکترونیک سامان" به‌عنوان برترین ارائه دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک در ایران ، دسترسی و بهره‌ مندی سرویس بیمه ای ساده و راحت را برای کاربران این شرکت فراهم کرده است. مشترکین می‌توانند طریق نرم افزار"724" و باشگاه مشتریان سپ کارت ؛ به سادگی با خرید این سرویس از پوشش های بیمه ای برای دستگاههای دیجیتال خود بهره مند گردند.
"بیمه من ۲۴" با همکاری "باشگاه پیشکسوتان پرسپولیس" ، دسترسی و بهره‌ مندی سرویس بیمه ای ساده و راحت را بر روی نرم افزار "پرسولاین" برای تمامی اعضاء باشگاه فراهم کرده است. اعضاء می‌توانند از طریق نرم افزار " پرسولاین " ؛ به سادگی از پوشش های بیمه ای برای دستگاههای دیجیتال خود بهره مند گردند.
logo-samandehi